Menü
Müzik Haberleri : "Cebimdeki Yabancı"nın müzikleri Mithat Can Özer'e ait!
08 Şubat 2018 Perşembe - 23:35 GMT
Mithat Can Özer

Geçtiğimiz yaz çıkardığı şarkısı ve çekici fiziğiyle sadece hayranlarının değil markaların da dikkatini çeken Mithat Can Özer, son olarak Serra Yılmaz'ın yönetmenliğini üstlendiği "Cebimdeki Yabancı" sinema filminin tüm müziklerine imza attı. Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle son günlerin en çok konuşulan filmlerinden olan "Cebimdeki Yabancı"nın müzikleri hem seyircilerden hem müzik otoritelerinden tam not aldı.

Tarkan dahil birçok sanatçıya verdiği söz ve bestelerin yanı sıra dizi müzikleriyle de adından söz ettiren, kendi şarkılarıyla da büyük beğeni toplayan Mithat Can Özer, son günlerin en çok konuşulan filmlerinden "Cebimdeki Yabancı"ya yaptığı müziklerle başarı hanesine bir çentik daha attı. İtalyan yapımı Perfetti Sconosciuti'nin yeniden çevrimi olan "Cebimdeki Yabancı" sinema filminin tüm müziklerinde imzası bulunan Mithat Can Özer, filmin gördüğü ilgiden mutluluk duyduğunu söylüyor.

Müziğe 10 yaşında gitar ve bas gitar çalarak başlayan, okul orkestrası ve amatör gruplarla çaldıktan sonra, bu alanda kendini daha fazla geliştirmek için London Music School'da bas gitar eğitimi alan genç müzisyen; DJ, aranjör, prodüktör ve besteci olarak yine müzik alanında çalışmayı sürdürdü.

Bilgi Üniversitesi Ses Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra Londra'ya yerleşerek, buradaki müzik piyasasını yakından inceleme fırsatı elde eden Mithat Can Özer, "Cebimdeki Yabancı" için yaptığı müziklerle hem izleyiciden hem de müzik otoriterlerinden güzel yorumlar alıyor.