Menü
Müzik Magazin : Deniz Çakır ve Derya Alabora'dan sürpriz düet!
08 Şubat 2018 Perşembe - 23:27 GMT
Beyaz

Deniz Çakır ve Derya Alabora çok yakında izleyiciyle buluşacak tiyatro oyunları "Beyaz"da birlikte şarkı da söyleyecekler. Oyunda iki kız kardeşi canlandıran ünlü oyuncular, şarkının kayıtları için geçtiğimiz gün stüdyoda sabahladılar.

Ünlü oyuncular Deniz Çakır ve Derya Alabora, yeni tiyatro oyunları için sürpriz bir düete imza attılar. Fransız yazar Emmanuelle Marie'nin yazdığı, Özen Yula'nın yönettiği tiyatro oyunu "Beyaz"da iki kız kardeşi canlandıran oyuncular, oyunda birlikte şarkı da söylüyor. Sözleri Özen Yula'ya, müziği Çiğdem Erken'e ait olan "Beyaz" isimli şarkının kayıtları için geçtiğimiz akşam stüdyoya giren ünlü oyuncular, stüdyoda sabahladılar.

2016 yılında kurulan Ezop Sahne'nin prodüksiyonu olan Beyaz; hayatını evinden uzakta, kendi isteğine göre yaşayan abla ve hayallerini gerçekleştiremeyen kız kardeşin geçmişleriyle hesaplaşmasını anlatıyor...

Beyaz'ın konusu kısaca şöyle:

İki kız kardeş yıllar sonra annelerinin rahatsızlığı dolayısıyla tekrar bir araya gelirler. Abla kendi hayatını anlatıp dururken, kardeşi bu durumdan çok rahatsız olur. Çünkü abla evden ayrılıp hayatını yaşarken; kardeşi tam tersi evde kalıp hayallerini yaşayamamıştır. Abla ve kardeş devamlı geçmişin muhasebesini yaparlar. Acıdan, sessiz dinginliğe doğru bir yolculuk başlar. Ertelenmiş duygular, konuşmalar yavaş yavaş aralarındaki sarsılmış bağı yeniden birbirine bağlayabilecek midir?

Beyaz Oyun Tarihleri:

7 ŞUBAT ÇARŞAMBA, 20:30, ARTISAHNE MECİDİYEKÖY
8 ŞUBAT PERŞEMBE, 20:30, ARTISAHNE MECİDİYEKÖY
12 ŞUBAT PAZARTESİ, 20:30, KOZYATAĞI KÜLTÜR MERKEZİ
15 ŞUBAT PERŞEMBE, 20:30, MALL OF İSTANBUL MOİ SAHNE
19 ŞUBAT PAZARTESİ, 20:30, KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ
26 ŞUBAT PAZARTESİ, 20:30, CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ
27 ŞUBAT SALI, 20:30, ARTISAHNE MECİDİYEKÖY