Menü
Yeni Albüm : Gizem Berk: "Ayrılığın 4 Rengi"
15 Ocak 2018 Pazartesi - 22:17 GMT
Gizem Berk

Gizem Berk'in "Ayrılığın 4 Rengi" isimli yeni EP albümü, ADA Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Söz ve müzikleri Gizem Berk'e ait "Ayrılığın 4 Rengi" isimli 4 parçalık bu kısa albümde, 2015'in Kasım ayında Cem Adrian ile beraber seslendirdiği "Beni Kalbinden Çıkarma" isimli parça da yer alıyor.

Ayrılığın duygusal etkilerinin 4 farklı hikaye de işlendiği bu kısa albümün prodüktörlüğünü Erkan Tatoğlu, yardımcı prodüktörlüğünü ise Gizem Berk üstlendi. Albümde yer alan şarkıların düzenlemeleri ise Erkan Tatoğlu, Barış Yaman ve Cem Adrian tarafından yapıldı.

Gizem Berk'in kendi sözleriyle "bir olgunluk albümü" diye nitelendirdiği bu çalışma; 70'ler müziğinin akustik temalarını, romantik melodileri, trip-hop dokunuşları da içinde barındıran pop-rock tarzda bir albüm.

Kayıtlarda Gizem Berk'e sahnede de eşlik eden müzisyenler; Orçun Büker (gitar), Emre Yağız Koca (viyolonsel/geri vokal), Emrah Ağdan (davul), Berhan Yiğit Koca (bas gitar) yer aldı. Dünyaca ünlü keman sanatçısı Erkin Onay'da albümde konuk sanatçı olarak yer aldı.

Albümün ilk video klibi, 70'lerin romantizmi ve duygusallığını barındıran ve hikaye olarak bir itirafı işleyen "Ne Fark Eder" isimli şarkıya Erkan Tatoğlu yönetmenliğinde çekildi.