Menü
Etkinlik Haberleri: Kerimcan Durmaz, Bostancı Gösteri Merkezi'nde!
25 Aralık 2017 Pazartesi - 19:00 GMT
Kerimcan Durmaz

Yerli ve yabancı pek çok sanatçının konserine ve Anadolu Ateşi, Kıvılcım, Gazino Show gibi dev gösterilere ev sahipliği yapan Bostancı Gösteri Merkezi, bu defa ünlü fenomen Kerimcan Durmaz'ı sahnesinde ağırlıyor. Her yaptığı olay olan Kerimcan Durmaz, 14 Ocak Pazar günü Bostancı Gösteri Merkezi'nde büyük bir şova imza atacak.


2015 yılından bu yana Periscope, Snapchat ve Instagram'da yaptığı paylaşımlarla Türkiye'de ün kazanarak sosyal medya fenomeni haline gelen Kerimcan Durmaz, üç yıldır gece kulüplerinde ve özel partilerde yaptığı DJ'lik ve şov işini büyütüyor. Milyonlarca takipçisini çok özel sürprizlerle şaşırtmaya hazırlanan Kerimcan Durmaz, 14 Ocak 2018 Pazar günü saat 18.00'de Bostancı Gösteri Merkezi'nde büyük bir şova imza atacak.

Bostancı Gösteri Merkezi şovu için hazırlık çalışmalarına şimdiden başlayan Kerimcan Durmaz, dans dersleri alıyor. Koreograf Alper Karaot'un yönetiminde 8 dansçı ile haftanın 3 günü dans provası yapan ünlü fenomen, şovunda Gülşah Saraçoğlu imzalı 3 kostüm giyecek.

Sürpriz sanatçıların konuk olarak katılacağı şovu için çok heyecanlı olan Kerimcan Durmaz "7'den 70'e tüm hayranlarımla buluşacağım. Tarih yaklaştıkça içim pır pır oluyor" diyor. Davetli olarak bir çok ünlü ismin de izleyeceği Kerimcan Durmaz'ın Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşecek şovunun 34 TL - ile 56 TL arasında değişen biletleri satışa sunuldu.