Menü
Etkinlik Haberleri: Deniz Seki, 20. yılını kutlayacak!
30 Kasım 2017 Perşembe - 14:35 GMT
Deniz Seki

Deniz Seki meslek hayatında geçen 20. yılını muhteşem bir konserle kutlamaya hazırlanıyor. Yoğun ilgi gördüğü İstanbul, Ankara, Bodrum ve Antalya'daki "Kavuşma Konserleri"nin ardından yapacağı 8 Aralık'taki Bostancı Gösteri Merkezi konseri için özel sürprizlere ağırlık veren Deniz Seki, izleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Her konserinde muhteşem sahne enerjisi ve performansıyla izleyenleri kendisine hayran bırakan Deniz Seki, Bostancı konserinde dünden bugüne hit olmuş şarkıları ve sahnede söylemekten keyif aldığı özel repertuarıyla 20. yılını kutlayacak.

Özel tasarlanmış sahnesi ve dev prodüksiyonu için de 2 aydan fazla süredir çalışan Deniz Seki konserinde "Dile Kolay", "Yakamoz", "Ağlamak Yok", "Zor Mu?", "Kop Gel Günahlarından", "Suya Hapsettim", "İyisin Tabii" gibi birçok gibi pek çok hit olmuş şarkısının yanı sıra yeni albümünden yepyeni şarkıları da ilk defa burada seslendirecek.

Yeni albümden ilk sürpriz!

Yorumuyla olduğu kadar söz ve müziğine imza attığı şarkılarla da gönülleri fetheden Deniz Seki, 3 yıllık bir aradan sonra çıkaracağı yeni albümü için stüdyoda okuduğu ilk şarkısını 20'nci yıl şerefine ilk defa Bostancı konserinde sevenlerine söyleyecek.