Menü
Yeni Klip : Aydın Kurtoğlu: "Spor Aşk"
29 Temmuz 2017 Cumartesi - 12:41 GMT
Aydın Kurtoğlu

"Pişman" isimli maxi single'ı ile beğeni toplayan Aydın Kurtoğlu, uzun süre listelerde yerini koruyan "Tüh Tüh" şarkısının ardından ikinci video klibini "Spor Aşk" isimli şarkısına çekti. Çocuklara spor sevgisini aşılamak amacıyla "Spor Aşk" şarkısına imza atan sanatçı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor İstanbul işbirliği ile klip çekimini tamamladı.

Oğlu ve yeğenleri ile aynı klipte!

Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi'nde çekilen ve yönetmenliğini Hasan Kuyucu'nun üstlendiği klipte, keyifli ve eğlenceli sahnelerin yanı sıra Aydın Kurtoğlu'na oğlu ve yeğenleri de eşlik etti.

"Reklam filmi kalitesinde bir klip çektik"

Sevilen sanatçı Aydın Kurtoğlu yepyeni klibi ile ilgili: "Spor tutkusunu ve sevgisini çocuklara aşılamak çok önemli. Gerçekleştirdiğimiz bu proje, müzik video klip standartlarından biraz daha farklı. Tüm ekip büyük bir özveri ile çalıştı ve reklam filmi kalitesinde bir klip çektik. Spor İstanbul ailesi ile birlikte tüm detaylara özen gösterdik." dedi.

"Yaptığımız her işte çocuklarımızın mutlu olmasını hedefliyoruz"

Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, gönülden desteklediği Spor Aşk projesi adına: "Yaptığımız her işte çocuklarımızın mutlu olmasını hedefliyoruz. Bütün çocuklarımızı spora bekliyoruz." dedi.

Aydın Kurtoğlu - Spor Aşk Video Klip