Menü
Yeni Single : Müge Emirgil: "Bahardandır"
16 Mayıs 2017 Salı - 22:01 GMT
Müge Emirgil

Editörlük ve dergi yazarlığı yapan Müge Emirgil'in, ilk single çalışması "Bahardandır" dijital müzik marketlerde yerini aldı. Bir süredir, Volkan Başaran prodüktörlüğünde albüm çalışmaları süren Müge, şarkılarını dijital platformda tekliler olarak sunmaya başladı. Barlas Erinç ile birlikte yazdığı "Bahardandır" şarkısını Volkan Başaran düzenledi, gitarları çaldı. Akordeon Rustam Mahmudov, bas gitar Turgay Çelik, davul Sedat Özbek.

Daha önce sözlerini yazdığı şarkılardan olan Teoman'ın söylediği "Ruhun Sarışın" şarkısı epey ses getirmiş olan Müge, halen editörlük ve dergi yazarlığı yapıyor.

Infomag Yayıncılık'ın lokomotif dergisi Infomag'da, iş dünyası ve ekonomi alanında yazdığı yazılarla 2009 yılında başladığı görevini, derginin 2012 Aralık sayısıyla yayın hayatına veda etmesine kadar lifestyle - kültür sanat editörü olarak sürdürdü.

Infomag Yayıncılık'ın yayına hazırladığı Skylife, Skylife Business, Bizden Haberler, Akasya gibi diğer dergilerinde de yazıları, röportajları yayınlandı. Novamedya Grubu'nun Voyager, Voyager Kongre, Pronto Life dergilerinde ve proje yayınlarında, 2007 yılından kapandığı 2013 yılına kadar düzenli olarak yazıları yayınlandı.

Bir süre Medyalink Yayın Grubu'nun çıkardığı Women's Health Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü ve Baby&You Dergisi Haber Müdürlüğü ile Collective Yayıncılık'tan çıkan Mar Life Dergisi'nin editörlüğünü yürüttü. Halen Origami Medya dergileri Pencere ve Ceylife'a ve ayrıca Hillsider Dergisi'ne yazıyor.

Müge Emirgil - Bahardandır Video Klip