MENÜ
Mine Ayman
Etkinlik Haberleri: Burçak "Orange" party ile baharın gelişini kutluyor!
18 Nisan 2017 Salı - 23:14 GMT
Burçak

Sony Music Türkiye'nin başarılı sanatçılarından Burçak, 29 Nisan gecesi "Orange" party ile baharın gelişini kutluyor! Burçak'ın küçük yaşlarda başlayan müzik sevdası, 16 yaşından itibaren solist olarak yer aldığı gruplar, müzikal alt yapısı ve enerjisi, onun kendine özgü bir tarzla müzik dünyasına giriş yapmasını sağladı. "Dünya, "Home Alone" ve "Make Your Move"dan sonra "Taksi" ve "Abrakadabra" ile müzikseverlerin karşısına çıkan Burçak, yeni klibi "Kedi"yi sevenleriyle buluşturdu...

Alla Tuna ve W2 organizasyonu ile bu yılın unutulmaz bahar partisi "Orange" Party'in adresi ise tarihi yarımadadan köprüye kadar nefes kesen İstanbul manzarasına sahip 360 İstanbul oluyor.

Baharın, dostluğun ve neşenin simgesi olarak belirlenen “turuncu” gecenin rengi oluyor. Mekan dekorasyonu ve gösterilerde turuncunun hakim olacağı partide Burçak da kıpır kıpır, gecenin ritmine ayak uyduran şarkıları ile eğlenceyi hızlandıracak. Önce DJ MG, sonrasında da DJ Queto'nun sahne alacağı bu yılın en eğlenceli partisi 29 Nisan'da!