Menü
Yeni Klip : Demet Akalın'dan yeni klip: "Ah Ulan Sevda"
29 Aralık 2016 Perşembe - 22:49 GMT
Demet Akalın

Demet Akalın, 2016'nın son günlerinde ünlü yönetmen Nihat Odabaşı'nın kamerasının karşısına geçerek radyolarda en çok istek alan "Ah Ulan Sevda" şarkısını kliplendirdi. Söz ve bestesi Ayla Çelik, müziği Gökhan Tepe; düzenlemesi Erhan Bayrak imzası taşıyan "Ah Ulan Sevda"nın klip çekimleri tarihi Cağaloğlu Hamamı'nda gerçekleşti.

8 profosyonel dansçı ve 60 kadın oyuncunun yer aldığı klipte Demet Akalın, modacı Mehmet Korkmaz imzalı 4 ayrı kıyafet giydi. Saç ve makyajını Önder Tiryaki, stylingini Anıl Can'ın üstlendiği klibi için "Yeni yılı yeni kliple selamlayalım dedik. Film tadında bir klip çektik, çok içime sindi." diyen Demet Akalın 2017'yi yeni klibiyle selamlayacak!

Demet Akalın

Klip çekimlerinin ardından yılbaşı programı hazırlıklarına yoğunlaşan Demet Akalın yılbaşı gecesi 2 farklı yerde sahneye çıkacak. Önce Azerbaycan'da program yapacak sanatçı, ardından özel uçakla İstanbul'a gelerek seyircisiyle buluşacak.

Tüm albümleriyle satış rekorları kıran Demet Akalın, son albümü "Rakipsiz" ile de bu geleneği bozmadı. Sadece 2 ay önce çıkan "Rakipsiz" albümünün kısa sürede yakaladığı yüksek satış rakamları Demet Akalın'a 2 altın plak getirdi.

Kariyerinin 20. yılını kutladığı özel albümü "Rakipsiz" ile 2 ayda 70 binlik satış grafiğine ulaşan Akalın, albümün satış rakamlarıyla şimdiden 2016 yılındaki tüm satışları geçti. "2016 Yılında 50.000 CD'yi Aşan Albüm Altın Plak" ve "2016 yılı Dijital Market Verilerine Göre En Çok Satan Albüm Altın Plak" ödüllerinin sahibi olan Akalın, böylece bir kez daha rekor kırdı...

Demet Akalın - Ah Ulan Sevda Video Klip