Menü
Müzik Haberleri : Ayla Çelik "Ben" yolculuğuna plak formatıyla devam ediyor!
27 Aralık 2016 Salı - 15:21 GMT
Ayla Çelik

Ödüllü şarkı yazarı ve yorumcu Ayla Çelik'in; 15 Ocak'ta Sony Music Türkiye etiketiyle yayımlanan "BEN" albümü şimdi de plak formatıyla dinleyiciyle buluşuyor. Türk Pop Müziği'ne kazandırdığı sayısız hit şarkıyla müzik gündeminden düşmeyen, "Bağdat" ile tüm radyolar ve dijital platformlarda adını zirveye yazdırarak "Yılın Şarkısı" ödüllerinin de sahibi olarak herkesi kendine hayran bırakan başarılı sanatçının plağında dinleyicileri büyük sürprizler de bekliyor!

"Bir Dönebilsem" şarkısı da bu albümde!

Ayla Çelik, "Aşk Şarkıları", "Bağdat", "Altın Sarısı", "Aynalı Dolap" ve "Haberim Var" isimli şarkılarının yanı sıra; ilk albümü "Lavanta"da yer alan "Bir Dönebilsem" şarkısına da plakta yer verdi.

"ALTIN SARISI HAKAN KABİL REMİX"TE BU PLAKTA!

Ünlü DJ Hakan Kabil'in hazırladığı ve "Reina" albümünde de yer alan "Altın Sarısı – Hakan Kabil Remix" dijital platformların yanı sıra şimdi sadece bu plakta dinleyicilerle buluşuyor.

Her müzikseverin arşivinde mutlaka yer alması gereken "BEN", şimdi de plak formatında 2016 yılının bitmesine sayılı günler kala, Sony Music etiketiyle raflardaki yerini aldı.