Menü
Yeni Klip : Berkay: "Aşktan Fazla"
09 Kasım 2016 Çarşamba - 13:27 GMT
Berkay

Bu yazın en çok konser veren şarkıcısı olan Berkay, "Aşktan Fazla" isimli şarkısı için en güzel konserlerinin unutulmaz anlarından oluşan bir klip yaparak hayranlarına armağan etti.

Arka arkaya çıkardığı pop albümlerinden sonra çıkardığı konsept albümü "AraBest" ile de milyonların gönlünü fetheden Berkay, geçtiğimiz yazı verdiği konserlerle rekorlara imza atarak geçirdi. Yurtiçi ve yurtdışında adeta bir konser maratonu yaşayan Berkay, bu anıları ölümsüzleştirmek için konser görüntülerinden bir de video klip yaptı. "Aşktan Fazla" isimli çok sevilen şarkısı için Antalya Expo, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu ve Bodrum Kale konserlerinin unutulmaz anlarını biraraya getiren Berkay, bu klibi hayranlarına armağan ettiğini söyleyerek duygularını şu cümlelerle ifade etti: "Hayatımda yaptığım en iyi şey şarkı söylemek, onun için sevenlerimle bir anım olsun istedim. Bağıra bağıra şarkı söylediğimiz ve benim hayatımda unutamayacağım konserleri bir araya getirdik."

"AraBest" albümünden önce çıkardığı "Benim Hikayem" albümünde yer alan "Aşktan Fazla" şarkısının sözü ve bestesi Berkay'a, düzenlemesi ise Çağrı Telkıvıran'a ait.

Bir yandan da 2017'nin ilk aylarında çıkaracağı yeni albümü için stüdyo çalışmalarına başlayan Berkay önümüzdeki hafta da "Arabest" albümünden "Hasret Rüzgarları" şarkısına klip çekmek için kamera karşısına geçecek.

Berkay - Aşktan Fazla Video Klip