Menü
Etkinlik Haberleri: YÖKŞ'ün "Beklenen" lansmanına yoğun ilgi!
08 Kasım 2016 Salı - 13:07 GMT
YÖKŞ

Türk rock müzik akımının yeni nesil en önemli temsilcilerinden YÖKŞ'ün "Beklenen" isimli ikinci stüdyo albümünün heyecanla beklenen lansman konseri ve "Şarkı Sergisi" dinleyicilerle buluştu!

Yurtiçi ve uluslararası platformda yakaladığı başarıyı Sony Music Türkiye'ye transfer olarak sürdüren grup, 2 Kasım'da İstanbul'un prestijli performans mekanlarından biri olan Zorlu PSM'de gerçekleştirdiği, hem lansman konseri hem de şarkıların tanınmış illüstratörler tarafından çizilmiş resimlerinin sergilendiği "Şarkı Sergisi" ile büyük ilgi uyandırdı. 35 metrelik duvara uyguladığı grafiti ile Mr.Hure ve Aykut Aydoğdu, Merve Atılgan, Nil İpek, Sadi Tekin, Tayfun Pekdemir, Yavuz Öztürk, Mert Tügen, Göksü Gül, Ham ve Hüseyin Sandık gibi ünlü illüstratörler tarafından albümdeki şarkılara özel olarak çizilen resimler şarkı sergisinde ziyaretçiler tarafından merakla incelendi. Ziyaretçiler resimleri incelerken bir yandan da resimlerin yanında bulunan kulaklıktan şarkıları dinleme fırsatı buldu.

YÖKŞ

"Şarkı Sergisi"nin ardından Zorlu PSM'de gerçekleşen albüm lansman konseriyle "Beklenen" albümünün şarkılarını ilk kez seslendiren grup, yoğun ilgi gösterilen konserde eski albümlerinden de en sevilen şarkılarını seslendirdi.

"BEKLENEN" ALBÜMÜ ŞİMDİDEN 9 ŞARKISI İLE "SPOTIFY TÜRKİYE VİRAL 50" LİSTESİNDE!

Büyük beğeni toplayan lansman konserinin hemen ardından; albümün çıkış şarkısı olan "Kalabalıklar", Spotify kullanıcılarının en çok paylaştığı şarkılara yer veren "Spotify Türkiye Viral 50" listesinde 3 numarada iken, "Yolların Sonundayım", "Olursa Olur", "Ben Niye Şanssızım" ve "Tam Zamanı" isimli şarkılar da bu listedeki yerlerini aldı.