Menü
Etkinlik Haberleri: Şebnem Ferah Bodrum Antik Tiyatro'da!
30 Ağustos 2016 Salı - 12:10 GMT
Şebnem Ferah

Organizasyonu Pera Event'in üstlendiği müzik şöleni Turkcell Yıldızlı Geceler, Türk Rock Müziği'nin güçlü kadın vokali Şebnem Ferah'ı muhteşem bir konser ile sevenleriyle buluşturacak.

Türk Rock Müziği'nin güçlü kadın vokali Şebnem Ferah, organizasyonunu Pera Event'in üstendiği Turkcell Yıldızlı Geceler'de, 31 Ağustos Çarşamba Saat: 21:00'da Bodrum Antik Tiyatro'da unutulmaz bir konsere imza atmak için sahne alacak.

Etkileyici sahne performansıyla her konserinde izleyiciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlanan Şebnem Ferah, Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde hayranları ile buluşmak için gün sayıyor. Her konser sonrası sahne performansıyla gündemden düşmeyen Şebnem Ferah, konserde Kadın (1996)'dan OD (2013) albümüne uzanan geniş ve özel repertuarıyla dinleyicisine muhteşem bir konser akşamı yaşatmaya hazırlanıyor.

Şebnem Ferah'a Bodrum Antik Tiyatro'da yıllardır birlikte aynı sahneyi paylaştığı Ozan Tügen(klavyeler), Metin Türkcan(gitarlar), Buket Doran(bas gitar), Aykan İlkan(davul) ve Ceren Tügen(vokal) eşlik ediyor...