Menü
Yeni Klip : Sirel'in yeni video klibi: "Oyna"
19 Mayıs 2016 Perşembe - 09:00 GMT
Sirel

Geçtiğimiz günlerde Avrupa Müzik etiketiyle çıkardığı albümüyle müzik dünyasına merhaba diyen genç ve güzel şarkıcı SİREL; albümün ikinci klibini hareketli şarkısı "Oyna"ya çekti. Yaz aylarının neşesine ortak olacak şarkının klibinde Sirel ve ona eşlik eden dansözün performansı çok konuşulacak.


Genç şarkıcı SİREL'in "BAK SEN" isimli albümününde bulunan 13 şarkının ikinci klibi "Oyna" isimli şarkısına çekildi. Tüm şarkılarının olduğu gibi "Oyna" şarkısının da sözü müziği SİREL'e düzenlemesi Murat Yeter'e ait.

Can Saban'ın yönetmenliğini yaptığı klipte SİREL'e prodüktörü Murat Yeter orkestrası ve Murat Yeter'in kızı Asya Yeter eşlik etti. İlk klibinde danseden lirik dansçılardan sonra bu kez "Oyna" klibinde dansöz oynatan Sirel'in klip için kıyafet tercihi ise Hakan Akkaya oldu.

"Sevdim" şarkısıyla çıkış yapan Sirel sosyal medyada yeralan videolarıyla da dikkat çekiyor. Sportmen fiziği ve gerçek sarı saçlarıyla alışılmışın dışında bir görünümü olan SİREL günün en az 2 saatini spor, 4 saatini enstrüman çalışarak geçiriyor.

Sirel - Oyna Video Klip