Menü
Yeni Single : Kıraç'tan yeni single: "Yolun Sonu"
14 Nisan 2016 Perşembe - 18:20 GMT
Kıraç

Kıraç, iki yıl aranın ardından, "Yolun Sonu" adlı yepyeni single'ı ile hayranlarıyla buluşuyor! Sözleri ve düzenlemesi Kıraç'a, müziği Namık Naghdaliyev'e ait "Yolun Sonu" tüm dijital platformlardaki yerini aldı. Yeni çalışması için Zeynel Abidin Ağgül'ün objektifi karşısına geçen sanatçı, arka arkaya çıkaracağı single projelerinin müjdesini verdi.

Kıraç'ın son stüdyo albümü sonrası hazırladığı "Yolun Sonu" adlı yeni single'ının klibi, Kemal Başbuğ yönetmenliği ve Doğan Sarıgüzel görüntü yönetmenliğinde, Beykoz Kundura Fabrikası'nda çekildi. Çekimleri bir gün süren klipte, sanatçıya balerin-oyuncu Deniz Yiğiter eşlik etti. Kıraç'ın Garbiyeli adlı stüdyosunda kaydedilen şarkıda, davul Cengiz Tural, basgitar Erhan Ertetik, yaylılar Altın Dubleler ve diğer tüm enstrümanlar Kıraç tarafından çalındı.

Yeni sahne projesi yolda...

Kıraç; sanat müziği, halk müziği, pop rock ve arabesk eserlerinden oluşan geniş yelpazedeki repertuvarı ve kapsamlı orkestrası eşliğinde, yeni sahne projesinin hazırlıklarına başladı. Sanatçı ayrıca, müzik dünyasının merakla beklediği "Zeki Müren'e Saygı Albümü"nde "Berduş" adlı şarkıyı seslendirdi.

Kıraç'ın iki yıl aranın ardından çıkardığı yeni single'ı "Yolun Sonu" tüm dijital platformlardan indirilebilir ve dinlenebilir.

Kıraç - Yolun Sonu Video Klip