Menü
Yeni Albüm : Onur Şener: "Sel Suyu"
11 Nisan 2016 Pazartesi - 17:40 GMT
Onur Şener

Onur Şener'in ilk solo albümü "Sel Suyu" 3 Adım Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. On sekiz yıldır profesyonel olarak sahne alan ve 2013 yılında katıldığı "O Ses Türkiye" yarışmasında "The Show Must Go On" şarkısıyla katıldığı sezona damga vuran Onur Şener, "popüler ezgiler ile rock müziği birleştirdim" dediği ilk albümünü yayımladı.

Onur Şener'in, beş şarkıdan oluşan albümünün çıkış şarkısı, sözü Dimitris Latropoulos ve Yeşim Dosdoğru'ya müziği; Charilaos Kaleas'a ait olan 90'lı yılların başında sevilen sanatçı Yeliz tarafından yorumlanan "Sel Suyu" oldu. Onur Şener, Alper Kömürcü ile birlikte yeniden düzenleme yaptıkları "Sel Suyu" şarkısını, kendi tarzında yorumladı.

Albümde yer alan diğer dört şarkının (Tears Of The Sun, Asla, Kader, Kafa) sözü, müzikleri ve aranjesi Onur Şener'e ait.

Albümün, DNA-İstanbul Yapım tarafından ilk kliplendirilen şarkısı "Sel Suyu" oldu. On sekiz kişilik ekibin, iki gün çalışması sonucunda tamamlanan klip çekimleri, Çınarcık - Fıstıklı Köyü ve etrafındaki koylarda gerçekleşti.

Onur Şener'in "Sel Suyu" adlı albümünün tüm şarkıları Ankara Retro Stüdyolarında akustik olarak kaydedildi. Albümün müzik direktörlüğünü ise Alper Kömürcü üstlendi.

Albümün fotoğraf çekimlerine ve sanat danışmanlığına ise Ersen Uçak imza attı.

Onur Şener - Sel Suyu Video Klip