Menü
Yeni Single : Koray Candemir'in yeni single çalışması: "SON"
29 Mart 2016 Salı - 18:32 GMT
Koray Candemir

Rock müziğin başarılı solist ve bestecilerinden Koray Candemir yeni single çalışması "SON" ile müzikseverlerle buluştu. Sahne ve stüdyo çalışmalarına devam eden Koray Candemir, söz ve müziği kendine ait yeni single çalışması "SON"un aranjörlüğünü Okay Aynur ile birlikte yaptı.

"SON" şarkısının video klibini "Başka Dilde Aşk", "Atlı Karınca" gibi filmlerden tanıdığımız ünlü senarist ve yönetmen İlksen Başarır çekti. 2 gün süren çekimler stüdyo da ve Belgrad ormanında gerçekleşti. "SON" Koray Candemir'in yakın arkadaşı olan İlksen Başarır'ın ilk video klip çalışması oldu.

Koray Candemir, uzun yıllar solistliğini yaptığı Kargo'yla beraber 1996 yılında çıkan "Yarına Ne Kaldı?" albümünün ardından "Sevmek Zor", "Yalnızlık Mevsimi", "Sen Bir Meleksin", "Ateş ve Su", "Yıldızların Altında" isimli albümleri yaptı. Kargo'dan ayrıldıktan sonra 2010 yılında Serkan Çeliköz'le kurduğu "Maskott" isimli duo-proje grubuyla kayıtları Amerika'da yapılan "Tuval" isimli albümü yayınlandı. 2001 yılında ilk solo albümü "Sade"yi çıkaran Koray Candemir, 12 yıl aradan sonra ikinci solo albümü "Yarım Kalan"ı 2013 yılında çıkardı.

Koray Candemir - Son Video Klip