Menü
Yeni Klip : Kenan Doğulu: "Aşk İle Yap"
09 Temmuz 2015 Perşembe - 01:10 GMT
Kenan Doğulu

Kenan Doğulu'nun söz ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı "Aşk ile Yap"ın video klibi müzikseverlerle buluştu. "Aşk ile Yap" adlı parçada, umutla ve aşkla yapılan her şeyin gücü anlatılıyor...

Klibin hikayesinde; konservatuarda çalışan temizlik görevlisinin, dans öğretmenine olan platonik aşkı konu ediliyor. Adamın, aşkı için dans etmeye başlayarak çıktığı kendi iç yolculuğu, okuldaki dans öğrencilerinin hazırladığı bir gösteriye paralel olarak gösteriliyor. Hikayenin sonunda ise, aşkla yapılan her şeyde kişisel tatminin ve başarının geleceği, parçanın sözleriyle uyumlu bir şekilde anlatılıyor. Kenan Doğulu ise klipte dans gösterisinde çalan bir piyanisti canlandırıyor.

"Aşk ile Yap"ın klibini dünyaca ünlü markaların reklam yönetmeni olan Adrian Moat yaptı. Yapımcılığını Film Bahçesi'nin üstlendiği çekimler Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü'nde 2 gün sürdü. Ankara devlet konservatuarı bale bölümü mezunu Devrim İleri Tozkoparan ve İstanbul devlet opera balesinden Haldun Yedican "Aşk ile Yap" klibininin başrolünü paylaştılar. Çekimlerde yaklaşık 120 kişilik bir ekip çalıştı. Klipte yer alan dansçıların koreografisini Alkış Peker hazırladı.

Kenan Doğulu - Aşk İle Yap Video Klip