Menü
Yeni Albüm : Gökhan Akar: "HEPSİ"
08 Haziran 2015 Pazartesi - 16:46 GMT
Gökhan Akar

Gökhan Akar'ın müzik marketlerde ilk 4'e yükselen "FELSEFE" single'ından ve diğer single çalışmalarından sonra beklenen yeni albümü "HEPSİ" müzik marketlerdeki yerini aldı. Gökhan Akar'ın şimdiye kadar çıkmış olan single projelerinden sonra ilk albümü olma özeliğini taşıyan "HEPSİ" albümü müzik marketlerdeki raflarlarda MAG PRODUCTION etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Genç popçu Gökhan Akar'ın (Aşk Ertesi, Lütfen, Şükürler Olsun, İstanbul Yetmiyor) isimli yepyeni 4 şarkısının yanı sıra "HEPSİ" albümünde şimdiye kadar yayımlanmış olan tüm şarkıları da yer alıyor. Bu nedenle albüm "HEPSİ" adını taşıyor. Albümün çıkış şarkısı olan "Aşk ERTESİ"nin söz ve müziği Gökhan Akar, düzenlemeleri ise Cüneyt Yamaner'e ait.

ALBÜM RAFLARDA, KLİP YAYINDA!

Gökhan Akar'ın HEPSİ isimli albümün fotoğrafları Güneş Kazdal, video klibi ise; çıkış şarkısı olan Aşk Ertesine başarılı işlere imza atan Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde Kot Tasarım Atölyesi'nde çekildi. Gökhan Akar'ın Aşk Ertesi'ne ait klibi tüm müzik kanallarında yerini aldı.

Gökhan Akar - Aşk Ertesi Video Klip