Menü
Yeni Klip : Volga Tamöz Ft. Hande Yener: "Sebastian"
06 Mart 2015 Cuma - 11:15 GMT
Hande Yener

Hande Yener, Volga Tamöz'ün Poll Production etiketi Polat Yağcı Prodüktörlüğünde piyasaya çıkardığı "No:2" adını verdiği yeni albümü için "Sebastian" adını verdiği yeni şarkısını yorumladı. Sanatçı yeni klip imajı için ünlü fotoğrafçı Emre Yanık'ın objektifine birbirinden iddialı pozlar verdi. Farklı sound ve dinamik yapısı ile bu yazın hiti olarak işaret edilen söz ve müziği Ersay Üner'e ait olan ve ünlü besteci ile Hande Yener'in ilk buluşması olarak dikkat çeken "Sebastian" şarkısının aranjesi Volga Tamöz imzası taşıyor.

Hande Yener

"Sebastian" isimli şarkısına geçtiğimiz günlerde Gülşen Aybaba yönetmenliğinde Adile Sultan Sarayında dönem klibi çeken Hande Yener ünlü tasarımcı Hakan Akkaya'nın kendisi için özel tasarladığı Barok Döneminin fetiş halinin günümüze yansıtıldığı 5 ayrı köstüm ile kamera karşısına geçti. Zengin prodüksiyonu ile dikkat çeken "Sebastian" klibinde Hakan Akkaya imzalı kostümlerle birlikte pırlanta ve birbirinden değerli taşlarla tasarlanmış önümüzdeki aylarda dünyanın birçok ülkesinde tanıtılacak olan Karun Kıraç imzalı özel tasarım mücevherler ilk kez Yener tarafından kullanıldı. 5.000.000 USD değerindeki mücevherler için özel güvenlik önlemleri alınması ve birçok koruma tarafından gözetim altında olması dikkat çekti.

Hande Yener'in 15 kişilik dans ekibi tarafından hazırlanan 18. yüzyıl barok döneminden günümüze uyarlanan dans koreografileri ile "Sebastian" klibi müzikseverlere görsel bir şov sunmaya hazırlanıyor. "Sebastian" klibinde Hande Yener'e, ünlü şarkıcı Berksan, ünlü müzik adamı Volga Tamöz, ünlü modacı Hakan Akkaya, ünlü müzisyen Mert Ekren ve oğlu Çağın eşlik ederken klipte tam bir yıldızlar geçidi yaşandı. Klipte kullanılan özel el yapımı aksesuar Ebru Pırıl tarafından "Sebastian" klibi için Singapur'dan getirildi.

Volga Tamöz Ft. Hande Yener - Sebastian Video Klip