Menü
Yeni Klip : Pit10 feat. Özgün - Kaç Kere
26 Şubat 2015 Perşembe - 23:50 GMT
Pit10

"Beni Bilmiyorsun" albümünde ünlü sanatçılarla yaptığı düetler ile ulusal TV & Radyo'larda en çok çalınan Rap sanatçısı olan Pit10, albümün üçüncü video klibini sevilen şarkıcı Özgün ile söylediği "Kaç Kere" şarkısına çekti. Başarılı yönetmen Kubilay Kasap yönetmenliğinde çekilen "Kaç Kere" nin sözleri Pit10'a, beste ve düzenlemesi ünlü aranjör Ender Çabuker'e ait.

"Burası Amerika değil ve Rap müziği zenciler gibi taklit ederek Türk halkının benimsemesini bekleyemezsiniz. Bu yüzden Mustafa Ceceli - Es, Emre Altuğ - Hangimiz Tertemiz gibi ülkemize uygun şarkılarla Rap'i birleştirip, TV & Radyolarda çalınabilecek bir sentez yakalamaya çalıştım. Dijital albüm liste başarıları ve gelen oyunculuk teklifleri ile emeklerimizin karşılığını almaya başladık, umarım Özgün ile yaptığımız düet bunu çoğaltır" dedi.

Belgrad ormanları ve Nişantaşı sokaklarında çekilen klibin dövüş sahneleri için özel ders alan Pit10, çekim esnasında yumruk atarken yanlışlıkla Alexa kameranın güneşliğini kırdı. 34 kişilik bir set ekibiyle çekilen klipte Pit10'a fransız model İrina Piovesan eşlik etti.

Pit10 feat. Özgün - Kaç Kere Video Klip