Menü
Yeni Klip : MODE XL'den beklenen klip: "Kimse Karışmasın"
08 Aralık 2014 Pazartesi - 00:05 GMT
Mode XL

Türkiye'nin en başarılı hip hop gruplarından Mode XL, geçtiğimiz hafta dijital platformlar aracılığıyla dinleyicilerle buluşturduğu yepyeni single çalışması "Kimse Karışmasın"ın sıradışı video klibini yayınladı.

2001 yılında Evren Besta ve VEYasin tarafından kurulan ve birçok başarılı işe imza atıp kendilerine ciddi bir hayran kitlesi yaratan Mode XL'in "Kimse Karışmasın” video klibinin yönetmenliğini VEYasin üstlendi. Görüntü yönetmenliğini Ersin Gök'ün yaptığı klip, Taksim'de bir gece klübünde çekildi. Yaklaşık 20 kişilik bir teknik ekibin ve kalabalık bir oyuncu kadrosunun görev aldığı, çekimleri 8 saatte tamamlanan klipte; müşterisini gasp eden bir taksi şöförünün başına gelenler ekranlara yansıtılıyor.

Sözü ve müziği gruba ait olan, sistem eleştirisi ve iğneleyici sözleriyle dikkat çeken "Kimse Karışmasın", klip teaser'ı yayınlandığı ilk günden bu yana dinleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. Daha önceki video klipleriyle de dikkat çeken Mode XL, "Kimse Karışmasın"ın klibiyle ilgili sosyal medyada yapılan güzel yorumlarla da bir süredir hip hop gündemine oturmuştu.

Bu yıl Sony Music ile anlaşan ve bir yandan dördüncü albüm hazırlığına devam eden Mode XL, "Kimse Karışmasın"ın video klibiyle YouTube'da ModeXLVEVO kanalı üzerinden dinleyicilerle buluştu.

MODE XL - Kimse Karışmasın Video Klip