Menü
Yeni Single : Mode XL: "Kimse Karışmasın"
29 Kasım 2014 Cumartesi - 01:38 GMT
Mode XL

2001 yılında Evren Besta ve VEYasin tarafından kurulan ve birçok başarılı işe imza atıp kendilerine ciddi bir hayran kitlesi yaratan, Türkiye'nin en başarılı hip hop gruplarından Mode XL, uzun süren sessizliğini yepyeni single çalışması "Kimse Karışmasın" ile bozuyor!

Bu yıl Sony Music ile anlaşan Mode XL, bir yandan dördüncü albümlerini hazırlarken, bir yandan da kendilerinden uzun süredir merakla yeni bir şarkı bekleyen dinleyicilerini "Kimse Karışmasın" ile sevindiriyor.

"Kimse Karışmasın"ın sözü ve müziği gruba ait olup düzenlemesi ise VEYasin imzası taşıyor. Daha önceki video klipleri ile dikkatleri üzerine çeken Mode XL'in önümüzdeki günlerde ekranlardaki yerini alacak.

"Kimse Karışmasın" video klibi de hip hop gündemine oturacak gibi görünüyor. 2 Aralık'ta yayınlanacak sıradışı video klibin yönetmenliğini VEYasin üstlendi.

Tüm dijital platformlarda yayımlanan "Kimse Karışmasın"ın yanı sıra; grubun hip hop dünyasında çok ses getiren 2005 yılında yayımladığı "Serseri Serbest Stili" ve 2008 yılında yayımladığı "Militanz" albümleri de dijital ortamda dinleyiciler ile buluştu.