Menü
Yeni Single : Sibel Tüzün'den yeni single çalışması: "Le Le Le"
10 Kasım 2014 Pazartesi - 22:03 GMT
Sibel Tüzün

Son günlerde sahne şovlarıyla adından söz ettiren Sibel Tüzün, geçtiğimiz aylarda çıkardığı "Kaç Yıl Geçti Aradan"ın ardından yine bir Sezen Aksu şarkısıyla yeni bir single çalışmasına imza atıyor! Müzik kariyerinde hep dirsek temasında olduğu Sezen Aksu'nun "Le Le Le" şarkısını seslendiren Sibel Tüzün aynı zamanda meslek hayatında önemli yer tutan şarkılarından oluşan "Best Of" albümünün stüdyo çalışmalarını da sürdürüyor.

Son yıllarda yorumcu kimliğinin yanı sıra gerçekleştirdiği sahne şovlarıyla gündeme gelen şarkıcı, söz yazarı ve besteci Sibel Tüzün geçtiğimiz aylarda, Sezen Aksu'nun sözü ve bestesi "Kaç Yıl Geçti Aradan"la müzik dünyasında iddialı bir biçimde adından söz ettirmişti.

Meslek hayatında önemli yer tutan şarkılardan oluşan bir best of albüm için uzun süredir stüdyoda çalışmalarını sürdüren Sibel Tüzün bu sırada; müzik kariyerinde hep dirsek temasında olduğu Sezen Aksu'yla bir ortaklık daha gerçekleştirip yeni teklisini müzikseverle buluşturdu.

Sözü ve bestesi Sezen Aksu'ya ait, etnik elementleri barındıran altyapısıyla, insanın kanını kaynatan bir şarkı olan "Le Le Le"nin aranjörlüğünü Hakan Caneroğlu prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras yaptı.

Şarkının tanıtımı için Kemal Doğulu'nun objektifinin karşısına Hakan Akkaya imzalı kırmızı elbisesiyle geçen Sibel Tüzün zamanı durduran güzelliğiyle hayranlarını bir kez daha büyüledi.