Menü
Yeni Klip : Gökhan Türkmen'in yeni klibi: "Sen İstanbulsun"
10 Kasım 2014 Pazartesi - 21:57 GMT
Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen, Ocak 2014'de yayımladığı ve yılın en başarılı projeleri arasında gösterilen "En Baştan" isimli albümünden "Çatı Katı" ve "Dene"nin sonrasında 3. video klibini dijital platformlarda çok paylaşılan ve yoğun ilgi gören şarkısı "Sen İstanbulsun"a çekti.

Söz ve bestesi Murat Güneş'e, düzenlemesi Aytaç Özgümüş'e ait olan "Sen İstanbulsun"un video klibi Murat Joker yönetmenliğinde, Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde 25 kişilik bir ekiple çekildi.

Bebek, Arnavutköy, Rumeli Hisarı, Kireçburnu, Maslak çekimlerinin dışında Haliç'de yapılan metro köprüsü ilk kez bu video klip çekimi için kullanıma açıldı.

Gökhan Türkmen'in hayranı olan Adanalı Choper Yaşar tarafından özel olarak tasarlanan el yapımı bisiklet yine ilk kez bu video klip de kullanıldı.

Moda çekimi tadında görüntülerden oluşan video klip de; Gökhan Türkmen'in günlük yaşamında da stil danışmanlığını yapan, son dönemde adından söz ettiren İlknur Aykanat üstlendi.

Gökhan Türkmen, 2014 Fashion Week'te takip ettiği modacı Emre Erdemoğlu koleksiyonundan kıyafetler ile kamera karşısına geçti.

Son dönemin popüler dizilerinden "Kaçak Gelinler" de rol alan Açelya Topaloğlu ise Gökhan Türkmen'e "Sen İstanbulsun"un video klibinde eşlik etti.

Gökhan Türkmen - Sen İstanbulsun Video Klip