Menü
Yeni Albüm : Cem Ak: "Lila"
30 Eylül 2014 Salı - 17:05 GMT
Cem Ak

Türk Pop Müziği'nin bir çok ünlü isminin şarkıları için yaptığı remixlerle adını duyuran Türkiye'nin genç prodüktör ve aranjörlerinden Cem Ak, "Lila" adını verdiği albümüyle dijital platformlarda yerini aldı. Müzik dünyasında yaşanan romantik açlığı dolduracağını söyleyen Cem Ak; bu iddiasını 7 şarkıdan oluşan albümü "Lila" ile ortaya koyuyor. Sibel Tüzün, Reyhan Karaca, Zerrin Özer, Mert Ekren gibi isimlerin şarkılarına yaptığı remikslerle adını duyuran Cem Ak'ın kendi şarkıları için yaptığı düzenlemeler; hem romantik hem eğlenceli şarkıları sevenler tarafından beğeniyle karşılanacak.

Nihan Akın, Seda Yavuz ve Göksu gibi isimlerin yorumlarıyla renk kattığı "Lila" albümünde tüm müzikler Cem Ak imzasını taşıyor. Şarkıların sözleri ise Yalçın Polat, Nermin Dize'ye ait.

"Aşkın gücüne inananlardanım ama aşkın masumiyetine inanmayanlardanım" diyen Cem Ak'ın "Lila" albümünde dikkat çeken "Kalp Sözü" şarkısı ilk olarak 2006 yılında yaptığı albüm çalışmasıyla dinleyiciyle buluşan "Terk-i Diyar" ve "Ben Bir Kez Sevenlerdenim" adlı şarkılarıyla müzikseverlerin kalbini kazanan Nihan Akın'ın sesinden beğeni topluyor.

Cem Ak'ın prodüktörlüğünü de üstlendiği albümü "Lila", Eğlence Fabrikası etiketiyle dijital platformlarda...