Menü
Yeni Klip : Cengiz Atasoy "Aşk Şımarığı" ile ekranlarda!
30 Eylül 2014 Salı - 16:48 GMT
Cengiz Atasoy

Türk müziğinde bir döneme damgasını vuran Orhan Atasoy'dan geminin kaptanlığını devralan oğlu Cengiz Atasoy'un geçtiğimiz günlerde Sony Music etiketiyle yayımlanan "Aşk Şımarığı" şarkısına çektiği renkli video klip, ekranlardaki yerini aldı!

Yönetmenliğini Hakan Kemiksiz'in üstlendiği klibin çekimleri 2 günde tamamlandı. Görüntü yönetmenliğini YEK'in yaptığı klibin eğlenceli sahil planları Kilyos Suma Beach'de, ev planları ise Tarabya'da çekildi. Yaklaşık 25 kişilik bir teknik ekibin görev aldığı klipte, 30 kişilik kalabalık bir cast grubu da kamera karşısına geçti. Ukraynalı model Ksusha Kniazeva'nın Cengiz Atasoy'a eşlik ettiği klipte; genç bir çiftin, yazın ritmi ve sıcaklığıyla birlikte geçirdikleri samimi dakikalar ekranlara yansıtıldı.

Cengiz Atasoy'un sözlerine kendisinin, müziğine ise aynı zamanda şarkının düzenlemesini de yapan Bora Uzer'le ortak imzasını attığı "Aşk Şımarığı" şarkısının renkli video klibi tüm müzik kanalları ve CengizAtasoyVEVO YouTube kanalı üzerinden dinleyicilerle buluştu.

Cengiz Atasoy - Aşk Şımarığı Video Klip