Menü
Yeni Klip : Ozan Doğulu ft Ece Seçkin - Hoşuna Mı Gidiyor?
23 Eylül 2014 Salı - 13:44 GMT
Ece Seçkin Ozan Doğulu

3. albümü "130 BPM Moderato" ile büyük beğeni toplayan ve piyasaya çıktığı günden beri müzik ve satış listelerinin zirvesindeki yerini koruyan Ozan Doğulu, albümün dördüncü klibini Ece Seçkin'in seslendirdiği sözü Ayşen’e müziği Kemal Şimşekyay'a ve düzenlemesi Ozan Doğulu'ya ait olan "Hoşuna mı gidiyor?" şarkısına çekti.

Albümün en beğenilen şarkılarının başında gelen "Hoşuna mı gidiyor?" konsept bir video klip olma özelliği taşıyor. İyi bir sosyal medya kullanıcısı olan Ozan Doğulu, Ece Seçkin'le birlikte yer aldığı yeni klibinde Oztagram formatıyla oldukça beğeni toplayacak.

Klipte ikilinin kamera arkası görüntüleri, eğlenceli anları Ozan Doğulu'nun ve Ece Seçkin'in Oztagram hesaplarından paylaşılırken hayranlarının beğeni ve yorumlarına da yer veriliyor. Son dönemde yaptığı başarı ve trend işlerle adından söz ettiren yeni kuşağın yakından takip ettiği Ece Seçkin, klipteki enerjisiyle, kıyafetleri ve danslarıyla yine büyük beğeni toplayacak. Farklı bir konsepte sahip olan video klibin yönetmenliğini ise Murad Küçük yaptı.

Ozan Doğulu ft Ece Seçkin - Hoşuna Mı Gidiyor Video Klip