Menü
Yeni Albüm : Nil Özalp'den yeni albüm: "Durma"
11 Ağustos 2014 Pazartesi - 17:27 GMT
Nil Özalp

İlk albümü ile "En İyi Çıkış Yapan Sanatçı" ödülünü alan, Tarkan "Acıkolik" ve Serdar Ortaç "Kalp Boş" şarkılarıyla büyük ses getiren Nil Özalp'in 2. albümü "Durma" Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı.

5 şarkı ve 2 remixten oluşan, Serdar Ortaç ve Tan Taşçı'nın söz ve besteleriyle yer aldığı albümde, söz ve müziği Nil Özalp'e ait 2 şarkı da bulunuyor. Albümde ayrıca sözleri Ülkü Aker'e ait, Nilüfer'in 1987 yılında seslendirdiği ünlü şarkısı "Birgün Darılıp, Birgün Barışma"ya Tolga Kılıç aranjörlüğünde cover versiyon yapıldı.

Gürsel Çelik ve Tolga Kılıç gibi ünlü aranjörlerin yer aldığı albümde ayrıca, Suat Ateşdağlı ve Yasin Keleş gibi ünlü DJ'lerin de remixleri bulunuyor.

İLK ALBÜMÜNDEN BUGÜNE SERDAR ORTAÇ HEP VARDI!

İlk albümünde Tarkan ve Serdar Ortaç'tan aldığı bestelerle büyük ilgi gören Nil Özalp, bu başarısı ile en iyi çıkış yapan sanatçı ödülü kazanmıştı. Bu albümde de Serdar Ortaç hem besteleriyle hem de düet yaparak NİL ÖZALP'e verdiği desteğini sürdürdü.

İlk video klip, söz ve müziği Serdar Ortaç'a ait "Kal Aklımda" adlı şarkıya Cem Talu yönetmenliğinde çekildi. Şarkıda Nil Özalp'e Serdar Ortaç sesiyle de eşlik etti. Beykoz kundura fabrikasında çekilen klipte Nil Özalp, 35 kişilik cast ve çekim ekibi ile çalıştı.

Nil Özalp feat Serdar Ortaç - Kal Aklımda Video Klip