Menü
Yeni Klip : Esin İris'den video klip: "Bu Gece"
09 Ağustos 2014 Cumartesi - 23:58 GMT
Esin İris

Geçtiğimiz günlerde Sony Music etiketiyle yayımlanan "Bu Gece" şarkısıyla müzikseverlerle buluşarak dinleyicilerden beğeni toplayan ve iTunes "En Çok Satan Albümler" listesine 4 numaradan hızlı bir giriş yapan Esin İris, şarkısının renkli video klibiyle de ekranlardaki yerini aldı.

Yönetmenliğini Güçlü Gülan'ın yaptığı klibin yaklaşık 14 saatte tamamlanan çekimleri Bahçeköy Life Park'ta gerçekleşti. Görüntü yönetmenliğini Varol Şahin'in üstlendiği klipte 25 kişilik bir teknik ekip görev aldı. Klipte; doğayla iç içe, müzikle ve dostlarla keyifli hale gelen bir dünyada, peşinden gittiği aşkı için hayatındaki birçok şeyden vazgeçmeye hazır olan, dostlarını, doğayı ve şarkılarını yanına alıp aşkının izini süren genç bir kadının hikayesi ekranlara yansıtıldı. Plan sekans tekniği ile çekilen ve yalnızca iki plandan oluşan eğlenceli video klipte Esin İris'e orkestrasının yanı sıra; Ege Çubukçu, Oğuzhan Uğur, DJ XXXL, Allen Hulsey, Samuray Gökce, Alper Etiş, Cemre Kabaş gibi müzik ve eğlence dünyasının sevilen isimleri de eşlik etti.

Sözü ve müziği Esin İris'e, düzenlemesi ise Samuray Gökce'ye ait olan "Bu Gece"; enerjisi yüksek, renkli video klibiyle bugün tüm müzik kanalları ve EsinİrisVEVO YouTube kanalı üzerinden dinleyicilerle buluştu.

Esin İris - Bu Gece Video Klip