Menü
Yeni Albüm : Ahmet Özhan: "Gülmira"
18 Temmuz 2014 Cuma - 01:27 GMT
Ahmet Özhan

Ahmet Özhan, bir yıl boyunca titizlikle hazırladığı "GÜLMİRA" adlı albümünü tamamladı. Ahmet Özhan'ın yirminci albümü olan "GÜLMİRA" da 10 eser bulunuyor. "Duman Duman Tütüyorum", "Ah Aşk", "Ben Unutsam Şarkılar Unutmaz Seni", "Gülmira", "Korkuyorum Sana Nazar Değecek" Türk Sanat Müziğine damgasını vurmuş eserlerinin yanı sıra, albümde özel dört yeni eser daha var. "Yaramaz" şarkısının sözü Fatma Onur, "Yalansın" ve "Dalgalar"ın sözleri Hüseyin Balkancı, "Aşk Tangosu"nun sözleriyle birlikte bu dört eserin bestesi Hasan Esen'e ait.

"GÜLMİRA" albümünde, Mustafa Ceceli konserlerinde dinlediğimiz "Heyhat" eseri, Ahmet Özhan'ın etkileyici sesi ve yorumuyla tekrar dinleme imkanı bulacağız.

Albümün müzik direktörlüğünü Hasan Esen üstlendi. Albüm kayıtları müzik dünyamızın usta müzisyenleriyle, Marşandiz stüdyolarında kaydedildi. Albüm fotoğrafları Güneş Kazdal tarafından çekildi.

Ahmet Özhan, Türk Sanat Musikisinin seçkin eserlerinden oluşan "GÜLMİRA" albümü Kral TV ve Kral Fm'in katkılarıyla, Esen Müzik etiketiyle tüm müzik marketler ve dijital kanallarda.

1 - DUMAN DUMAN TÜTÜYORUM
Söz: Sadık Atay Beste: Bilge Özgen
2 - AH AŞK
Söz - Beste: Erhan Parlat
3 - HEYHAT
Söz: Ahmet Hulusi Akten Beste: Alper Altuntoprak
4 - AŞK TANGOSU
Söz - Beste: Hasan Esen
5 - BEN UNUTSAM ŞARKILAR UNUTMAZ SENİ
Söz: Yalçın Benlican Beste: Hasan Esen
6 - GÜLMİRA
Söz: Hüsemettin Olgun Beste: Necip Gülses
7 - KORKUYORUM SANA NAZAR DEĞECEK
Söz: Fatma Onur Beste: Hasan Esen
8 - YALANSIN
Söz: Hüseyin Balkancı Beste: Hasan Esen
9 - DALGALAR
Söz: Hüseyin Balkancı Beste: Hasan Esen
10 - YARAMAZ
Söz: Fatma Onur Beste: Hasan Esen