Menü
Yeni Albüm : Bahadır Tatlıöz: "Bana Dair"
10 Nisan 2014 Perşembe - 21:05 GMT
Bahadır Tatlıöz

Bahadır Tatlıöz, "Bana Dair" ismini verdiği yeni albümü ile müzikseverlerle buluştu. "Bana Dair" isimli solo albümünde 9 şarkı yer alıyor. Albümde; altı yeni şarkı yer alırken, aynı zamanda Gökhan Türkmen (Bedende Ruh Yokken) ve Özgün (Aşkın Zindanları) ile yaptığı büyük ilgi gören düet çalışmaları ve daha önce yayınlanmış olan "Masal" isimli şarkısı da yer alıyor.

Albümde bulunan "Beni Yak, Kafam Duman, Hesap, Mahşer Yeri, Masal, Aşk Zindanları, Bedende Ruh Yokken" şarkıları Bahadır Tatlıöz imzası taşırken, "Ayaz" isimli şarkı Cüneyt Yamaner'e, "Daha Ne Olsun" isimli şarkısı ise Gürdal Çakır'a ait. Tüm kayıtlar ve düzenlemeler Bahadır Tatlıöz tarafından gerçekleştirilirken; "Kafam Duman"ın düzenlemesi Bahadır Tatlıöz & Cüneyt Yamaner tarafından yapıldı.

Bahadır Tatlıöz, ilk video klip çalışmasını albümün çıkış şarkısı "Beni Yak" adlı parçaya çekti. Klip yönetmenliği, senaryo ve kurgusu Bahadır Tatlıöz'e ait.

Klip çekimleri, iki günde, üç ayrı mekanda gerçekleşti. Performans çekimleri Büyükçekmece Gölü kıyılarında ve Beykoz kundura fabrikasında gerçekleşirken, Bahadır Tatlıöz'e eşlik eden oyuncu Filiz Gök ile birlikte olan sahneler Cihangir'de bir evde gerçekleşti. Klipte, kaybettiği sevgilisinin acısı ile yaşama tutunmaya çalışan bir adamın günü farklı bir yaklaşımla anlatılıyor.

3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan albüm dijital platformlar ve müzik marketlerde yer alırken, video klip çalışması müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.

Beni Yak
Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz
Kafam Duman
Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz
Ayaz
Söz & Müzik: Cüneyt Yamaner
Hesap
Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz
Mahşer Yeri
Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz
Daha Ne Olsun
Söz: Gürdal Çakır Müzik: Emrah Samet
Masal
Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz
Aşkın Zindanları (feat. Özgün)
Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz
Bedende Ruh Yokken (feat. Gökhan Türkmen)
Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz

Bahadır Tatlıöz - Beni Yak Video Klip