Menü
Etkinlik Haberleri: Mehmet Erdem konserleri devam ediyor!
20 Mart 2014 Perşembe - 00:11 GMT
Mehmet Erdem

Geçtiğimiz yılın son günlerinde merakla beklenen ikinci solo albümü "Hiç Konuşmadan"ı müzikseverlerle buluşturan Mehmet Erdem verdiği konserlerle tüm Türkiye'yi dolaşmaya devam ediyor. Son günlerde, sözü ve müziği Cihan Güçlü'ye ait olan "Acıyı Sevmek Olur Mu?" isimli şarkısının video klibiyle ekranlarda olan Mehmet Erdem, kısa sürede büyük beğeni toplayan ve satış listelerinde üst sıralarda yer alan "Hiç Konuşmadan" albümünün şarkılarıyla 22 Mart Cumartesi akşamı Van'da İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi Kapalı Spor Salonu'nda sevenleriyle buluşacak.

Van'ın ardından İstanbul'da peşpeşe iki konser verecek olan sanatçı; 25 Mart'ta İstanbul Jolly Joker, 27 Mart'ta ise Yıldız Teknik Üniversitesi konserlerinde dinleyicilerin karşısına çıkacak. Mart ayının son konseri için Muğla'ya gidecek olan Mehmet Erdem, 28 Mart Cuma akşamı da Tren sahnesinde Muğlalı müzikseverlerle bir araya gelecek.

Sanatçı, konserlerinde "Hiç Konuşmadan" albümünün şarkılarının yanı sıra ilk albümünde yer alan ve sahnede söylemekten keyif aldığı şarkılardan da oluşturduğu repartuvarıyla kendisini dinlemeye gelenlere keyifli saatler yaşatacak.