Menü
Etkinlik Haberleri: "Dikkat Dikkat! Organize Oluyoruz!"
02 Mart 2014 Pazar - 23:38 GMT
Dikkat Dikkat! Organize Oluyoruz

Türkiye'nin en büyük yerli Hiphop Festivali "Dikkat Dikkat! Organize Oluyoruz! Hiphop Festivali", 9 Mart'ta KüçükÇiftlik Park'ın ev sahipliğinde gerçekleşiyor. İlk kez gerçekleştirilecek olan "Dikkat Dikkat! Organize Oluyoruz! Hiphop Festivali",  Türkiye Hiphop camiasının usta isimleri ile genç yeteneklerini aynı sahnede buluşturuyor. Türk Hiphop tarihinin en "nitelikli" kalabalığına sahip line up'ta, Mode XL, Ege Çubukçu, Sansar Salvo ve Pit10 dahil olmak üzere Türk Rap'inin seçkin 22 ismi yer alıyor.

Bu yılın başında Dokuzsekiz Müzik yapımcılığında  dinleyicilerle buluşan "Organize Oluyoruz Volume 3" toplama albümünün lansman konseri olma özelliği taşıyan festivale gelen katılımcılara ücretsiz olarak "Organize Oluyoruz Volume 3" albümü hediye edilecek.

"Hiphoplife.com.tr Sunar: Organize Oluyoruz" Türkiye'nin en büyük müzik sitelerinden Hiphoplife.com.tr'nin geleneksel olarak her yıl piyasaya sürdüğü bir toplama albüm serisi. Ceza, Erci E, Yener Çevik, Ayben, Mode XL ve Ege Çubukçu gibi tanınmış isimlerin parçalarıyla destek verdiği albüm serisinin amacı Türk Hiphop sahnesinin, Commercial'dan Underground'a, Hardcore'dan Abstract'a kadar tüm kaliteli örneklerini piyasaya duyurmak ve kendi imkanlarıyla üreten yetenekli isimleri Türkiye'ye tanıtmak. Serinin şimdiye dek yayınlanan 3 albümü bulunuyor.

Line Up:Mode XL,Cash Flow, Önder Şahin, Ege Çubukçu, Sansar Salvo, Pit10, Mirac, Abluka Alarm, Rapozof, Farazi V Kayra, Sayedar & Orçun Tha Leo (of Sattas), Allame, Joker, Kamufle, Anıl Piyancı & Emrah Karakuyu, Xir Gökdeniz, Grogi, Sancak, Kozmos, Ağaçkakan, DJ Hırs.