Menü
Yeni Klip : Ferhat Göçer'in yeni klibi: "Sarıl Bana"
27 Şubat 2014 Perşembe - 14:54 GMT
Ferhat Göçer

Ferhat Göçer, yeni klip şarkısını sosyal medyada yaptığı anket ile belirledi. Yoğun ilgi gösterilen anketin sonucuna göre "Sarıl Bana" şarkısı öne çıktı ve klip müzik kanallarındaki yerini aldı. Sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan "Sarıl Bana" romantizm rüzgarları estirecek.

Ferhat Göçer, 2013 yılının son aylarında çıkardığı 6. albümü "Kalbe Kiralık Aşklar" için "Üzerine en çok titrediğim albümüm" diyor. Albümün çıkış şarkısı olan "Git" müzik listelerinde uzun süre 1 numarada kalarak, yılın en çok dinlenen şarkılardan biri oldu. Albüm çıkışından 6 ay sonra, ikinci klip şarkısı "Sarıl Bana" için Şile'de kamera karsısına geçen Ferhat Göçer, yeni albümünde "Git" gibi en az beş şarkısının daha klasikleşeceğini de söylüyor.

İşte olay klip "Sarıl Bana"nın perde arkası

Ferhat Göçer'in çok konuşulan son klibi "Sarıl Bana" ekranlarda yayınlanması ile birlikte adeta patlama yaptı, yaz aylarını hatırlatan klibin perde arkasında yaşanan olaylar ise bir hayli ilginç...

Helikopter Neden Düştü?

Klipte, helikopter kullanılan sahneler Şile sahillerinin güzelliğini gözler önüne seriyor. Çekimler sırasında yaşanan helikopter kazası ise moralleri bir hayli bozdu. Bu kazanın nedeninin de Karadeniz'de son günlerde artan siyasi gerilime bağlı olarak, Boğaz'dan geçiş yapan askeri gemilerin yoğun trafiği olduğu ortaya çıktı. Ukrayna, Amerika ve Rusya askeri gemilerinin sinyallerinin helikopter sinyali ile karışması sonucunda kameranın denize düştüğü anlaşıldı. Çekimlere bir süre ara verildi ve yeni helikopterin getirilmesi ile birlikte çekimler kaldığı yerden devam etti.

10 dakikada 4 bin Dolar

"Sarıl Bana" da Göçer'e eşlik eden ve güzelliği ile dikkat çeken Hollanda'lı modelin aldığı ücret ise dikkat çekici. Yayılan dedikoduların aksine, 20 derecelik deniz suyuna giren ve sadece 10 dakika süren çekimler karşılığında modelin 4 bin dolar aldığı belirtildi.

Ferhat Göçer - Sarıl Bana Video Klip