Menü
Etkinlik Haberleri: Ferhat Göçer 22 Şubat'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde!
19 Şubat 2014 Çarşamba - 15:05 GMT
Ferhat Göçer

Yeni dönem aşklara tepki olarak çıkardığı "Kalbe Kiralık Aşklar" albümü ile fırtına gibi esen Ferhat Göçer sevenleriyle buluşuyor. Göçer'in yeni albümünün ilk konseri; 22 Şubat Cumartesi günü saat 21:00'de Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşecek.

Ferhat Göçer, 2013 yılının son aylarında çıkardığı 6. albümü "Kalbe Kiralık Aşklar" için "Üzerine en çok titrediğim albümüm" diyor. Albümün çıkış şarkısı olan "Git" ise müzik listelerinde uzun süre bir numarada kalarak, yılın en çok dinlenen şarkılardan biri oldu ve sanatçının "Yastayım", "Cennet", "Biri Bana Gelsin", "Kalp Kalbe Karşı", "Gidemem" ve "Unutmuş Çoktan" gibi hit şarkıları arasına girmeyi başardı. Göçer, yeni albümünden "Git" gibi en az beş şarkısının daha klasikleşeceğini de söylüyor. Albümündeki şarkıların söz ve bestesi ağırlıklı olarak kendisine ait olan Ferhat Göçer, 22 Şubat Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konseri için bir hayli heyecanlı. Göçer, unutulmaz bir geceye daha imza atmaya hazırlanıyor.

2. Klip şarkısı: "Sarıl Bana"

Konserinin yanı sıra, 6. albümünün ikinci klip çalışması için de harekete geçen Ferhat Göçer, yeni klip şarkısını sosyal medyada yaptığı anket ile belirledi. Yoğun ilgi gösterilen anketin sonucuna göre "Sarıl Bana" şarkısı öne çıktı ve şarkı kliplendi. Klip, 25 Şubat'ta müzik kanallarındaki yerini alacak.