Menü
Etkinlik Haberleri: Yalın'a sahnede 10.yıl sürprizi!
10 Şubat 2014 Pazartesi - 14:42 GMT
Yalın

Yalın, önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konserinde şarkılarıyla izleyicileri büyüledi. "Olmasa da Olur" şarkısıyla sahne alan Yalın konserde "Zalim", "Sonsuz Ol", "Ki Sen", "Aşkta Telafi Olmaz", "Onun Yolu", "Aslında" gibi son albümünden ve dünden bugüne en sevilen parçalarını seslendirdi. Tüm salonun hınca hınç dolu olduğu konser, hem eğlenceli hem de duygusal anlara sahne oldu...

"SONSUZ OL AŞKLA 2004-2014 YFC"!

Yalın'ın ilk albümünden bugüne birlikte geçen 10 yılı kutlamak isteyen Yalın Fun Club üyeleri sanatçıya sahnede sürpriz yaptı. "Sonsuz Ol Aşkla 2004 - 2014 YFC" yazılı kağıtları konser öncesi salondaki herkese dağıtan fun club üyeleri, sahne saati geldiğinde izleyicilerin aynı anda yaptıkları sürprizle sanatçıya duygusal anlar yaşattılar. "Meleklerin Sözü Var" şarkısında da ışıklı bileklik ve telefonlarla sahnedeki görsel şölene renk kattılar.

İkinci bölümde orkestrasıyla akustik bir performans veren Yalın'a, konser boyunca coşkulu kalabalık tüm şarkılarda eşlik etti. Kendisini bise çağıran sevenlerine "Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda" şarkısını seslendiren Yalın, yoğun istek üzerine "Kasma" şarkısını da söyleyerek konseri tamamladı. 2 saati aşkın süre sahnede kalan Yalın, Bostancı Gösteri Merkezi'nde sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.