Menü
Yeni Single : Bahadır Tatlıöz feat Özgün: "Aşkın Zindanları"
07 Kasım 2013 Perşembe - 17:35 GMT
Bahadır Tatlıöz feat Özgün

Sosyal sorumluluk ve etnik caz projeleri ile tanınan, son dönemde popüler müzikte oldukça iyi bir yükseliş sergileyen Bahadır Tatlıöz, pop müziğin sevilen ve kaliteli ismi Özgün ile ortak bir projeye imza attı. "Aşkın Zindanları" isimli şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Bahadır Tatlıöz tarafından hazırlandı. 3 Adım Müzik etiketiyle sadece dijital müzik platformlarda Kasım ayında müzik tüketicisinin beğenisine sunulacak şarkının klibi, Şile'de genç sanatçı tarafından çekildi.

Sahnede bir çok sürprizin olacağı "Aşkın Zindanları"nın 20 Kasım Çarşamba gecesi Jolly Joker İstanbul'da gerçekleşecek ilk lansman konserinin tüm geliri, Aziz Nesin Çocuk Vakfı'na bağışlanacak.

"YILLAR" isimli albümü ile dinleyiciye merhaba diyen ve bu albümün iki klibi ile beğeni toplayan Bahadır Tatlıöz, Gökhan Türkmen ile birlikte seslendirdiği şarkısı 'BEDENDE RUH YOKKEN'in büyük başarı yakaladı. 2012 yılının en önemli hitleri arasına giren bu düetin hemen ardından, 'MASAL' isimli solo çalışması ile beğeni toplayan Tatlıöz, ikinci düet projesi Bahadır Tatlıöz feat Haktan "Bir Ben Bir İstanbul" ile aynı başarıyı istikrarla devam ettirdi.

Bahadır Tatlıöz feat Özgün - Aşkın Zindanları Video Klip