Menü
Etkinlik Haberleri: Oğuz Berkay Fidan, Murat Boz ile aynı sahnede!
21 Ağustos 2013 Çarşamba - 23:02 GMT
Oğuz Berkay Fidan Murat Boz"O Ses Türkiye" yarışmasında geçtiğimiz yıl birinci olan Oğuz Berkay Fidan, düet yaptığı "Olmuyor" isimli single'ının video klibinde de oynayan hocası Murat Boz'un Yedigün Yaz Konserleri kapsamındaki büyük turnesinde sanatçıyla aynı sahneyi paylaşıyor!

Yayınlanmaya başlayalı birkaç ay olmasına rağmen video klibi Youtube başta olmak üzere tüm video gösterim sitelerinde de zirvede olan Fidan; festivalin Bursa, İzmir, Antalya ve Adana konserlerinde yaklaşık 30.000 kişinin karşısına çıktı. Murat Boz ile sahnede "Olmuyor" isimli şarkılarını seslendirirken binlerce kişi şarkıyı ezbere söyledi.

YENİ ŞARKI MÜJDESİ!

Konserlerde Fidan ile aynı sahneyi paylaşan Boz, "Oğuz'un yeni şarkısı çok yakında geliyor. Kendi başına ilerlemeye devam edecek inşallah. Tabi her zaman desteğim sonsuz olacak" dedi.

Konserlerde "Gül Senin Tenin" isimli şarkıyı da seslendiren Oğuz Berkay Fidan, sempatikliğiyle de büyük beğeni topladı.

ŞAMPİYON KLİBİYLE DE REKORA KOŞUYOR!

Ulusal radyolarda da haftalardır en çok çalınan şarkılar arasında olan Fidan'ın şarkısı; başta TTNET Müzik, iTunes, Turkcell Müzik ve Avea Müzik olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında milyonlarca kez dinlendi.