Menü
Yeni Klip : Esma Er: "Hayır"
29 Haziran 2013 Cumartesi - 11:57 GMT
Esma Er

Esma Er'in DMC etiketiyle yayınlanan yeni çalışması "No:2" in 2. video klibi söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait "Hayır" şarkısına çekildi. Raşit Algül'ün yönetmenliğini yaptığı klip, greenbox tekniği kullanılarak red on kamera ile 20 kişilik bir ekibin çalışması ile tamamlandı. 14 saatte tamamlanan klipte 6 farklı kostüm kullanıldı.

Elektro-akustik, yarı pop yarı klasik bir soundun kullanıldığı Esma Er'in albümünde, ikisi akustik ve hareketli versiyon olmak üzere toplam 4 şarkının yer aldı. Aranjör olarak Erdem Yörük, Aytuğ Yargıç, Erdinç Erdoğdu, David Şaboy gibi işinin ehli isimlerin bulunduğu albümün mikslerini Murat Bulut, Serhat Karadağ, Özgür Yurdoğlu, masteringini Levent Demirbaş yaptı.

"Kimi Kimi" şarkısıyla büyük beğeni toplayan, yayınlandığı zaman listelerin zirvesine yerleşen Esma Er aynı başarıyı tekrarlayacak yepyeni çalışması için "Epey emek ve çabanın sonunda içime sinen, yorumcu kimliğimi sergilediğim bir çalışma ortaya çıktı. Sezen Aksu'nun bu hit şarkısını okumak ve kendisinin takdirini almaktan dolayı son derece mutluyum" dedi.

Esma Er - Hayır Video Klip