Menü
Yeni Klip : Yonca Lodi: "Edebiyat"
31 Ocak 2013 Perşembe - 15:48 GMT
Yonca Lodi

Türk Pop Müziği'nin sevilen yorumcusu Yonca Lodi, yeni single çalışması için kamera karşısına geçti. Gerçek bir "aşk" şarkısı olan "Edebiyat"ın klip çekimlerinde oyuncu Boğaçhan Yağ da Yonca Lodi'ye eşlik etti. "Edebiyat" şarkısının klibinde bir çiftin ilişkilerine dair yüzleşmesi işleniyor. Klipte toplam iki kostüm giyen ve soğuk hava nedeniyle zor anlar yaşayan Yonca Lodi "Çok yorulduk ama, film tadında bir klip çıktı ortaya. Şarkıda da klipte de tüm sevenler -sevmek yetmiyor bazen- diyecekler" dedi.

Gürcan Keltek'in yönetmenliğinde ve Esra Başıbüyük'ün stil danışmanlığında gerçekleşen çekimler sırasında 30 kişilik kalabalık bir ekip 18 saat çalıştı.

Söz, müzik ve düzenlemesinde Ender Çabuker imzası olan "Edebiyat" adlı şarkısını TMC etiketiyle dijital ortamda çok yakında paylaşılacak. 5 Şubat'tan itibaren radyolardan müzik dinleyicilerine ulaşmaya başlayacak olan şarkının klibi de eş zamanlı olarak müzik kanallarında gösterilmeye başlayacak.

Yoğun konser programının yanı sıra bir taraftan da albüm hazırlıklarını sürdürenşarkıcı, çok yakında yeni bir albümle müzik marketlerdeki yerini alacak.