Menü
Yeni Albüm : Gökhan Tepe'den yeni albüm: "Kendim Gibi"
21 Kasım 2012 Çarşamba - 13:12 GMT
Gökhan Tepe

Türk pop müziğinde yaptığı albüm ve besteler ile adından sıkça söz ettiren Gökhan Tepe'nin "Kendim Gibi" isimli albümü Sony Music etiketiyle 13 Aralık tarihinde raflardaki yerini aldı. Sanatçı albüm öncesi sözleri Şebnem Sungur'a, bestesi ise kendisine ait "Tanrım Dert Vermesin" isimli çıkış şarkısı ve klibini radyo, televizyon ve dijital ortamlardan müzikseverlerin beğenisine sunmuştu. Şarkı yayınlandığı an itibariyle twitter gündemine en üst sıralardan oturdu ve çok kısa bir sürede tüm listelerin üst sıralarına kadar tırmandı. Türkiye'de geçtiğimiz günlerde hizmete açılan dünyanın en büyük online müzik mağazası iTunes'da öne çıkarılan yerli albümlerden biri olurken “Tanrım Dert Vermesin” müzikseverlerden tam not aldı.

"Kendim Gibi" albümünde sözü bestesi Gökhan Tepe'ye ait şimdiden müzikseverlerin favorileri olan "Ayrılık Hali" ve "Üç Kelime" isimli 2 şarkının yanı sıra Şebnem Sungur'un sözlerini yazdığı 4 şarkı ve Hakkı Yalçın'ın sözlerini yazdığı 2 şarkının besteleri de Gökhan Tepe imzası taşıyor. Albümde 2 adet de Serdar Aslan şarkısı bulunuyor. Sanatçı bu albümde sevenlerine bir de sürpriz yaparak dijital ortamlarda ve radyolarda dinlenme rekorları kıran "Beyaz (Teşekkür Ederim)" isimli şarkısını seslendirdi. 6 aylık titiz bir çalışmanın ürünü albümde yer alan şarkıların tamamı, canlı enstrümanlar çalınarak akustik altyapıda hazırlanırken "Beyaz (Teşekkür Ederim)" şarkısının düzenlemesi de Gökhan Tepe imzası taşıyor. Diğer şarkıların düzenlemerinde ise Erhan Bayrak ve Barış Özesener imzası bulunuyor.

Gökhan Tepe'nin 15 yılık müzikal kariyerinin 7. solo albümü olma özelliği taşıyan "Kendim Gibi" 2013 senesine damgasını vuracak gibi görünüyor...

"Tanrım Dert Vermesin" klibi Mustafa Uslu yönetmenliğinde eski bir fabrikada yaklaşık 12 saatte tamamlandı. Murat Tuncel'in de görüntü yönetmenliğini üstlendiği ve siyah beyaz formatta çekilen klipte Gökhan Tepe'ye melez oyuncu Paris Efe eşlik etti.

Gökhan Tepe - Tanrım Dert Vermesin

Tanrım Dert Vermesin
Söz: Şebnem Sungur Müzik: Gökhan Tepe
Üç Kelime
Söz & Müzik: Gökhan Tepe
Ayrılık Hali
Söz & Müzik: Gökhan Tepe
Yüzümüz Yok
Söz: Şebnem Sungur Müzik: Gökhan Tepe
Kendim Gibi
Söz: Şebnem Sungur Müzik: Gökhan Tepe
Adı Aşk Olsun
Söz & Müzik: Serdar Aslan
Eylül
Söz: Hakkı Yalçın Müzik: Gökhan Tepe
Ay Tutulması
Söz & Müzik: Serdar Aslan
Beyaz Teşekkür Ederim
Söz: Şebnem Sungur Müzik: Gökhan Tepe
Veda Makamı
Söz: Hakkı Yalçın Müzik: Gökhan Tepe