Menü
Yeni Single : KAYRA'dan: "Duble Tövbe"
16 Ağustos 2012 Perşembe - 15:54 GMT
Kayra

Müzik dünyası bugünlerde genç ve yetenekli bir ismi konuşuyor; "KAYRA". Ceyhun Cesur prodüktörlüğünde ve Elite Müzik Yapım etiketi ile yayınlanan KAYRA'nın "Duble Tövbe" isimle single.ı müzik marketler ve dijital platformlardaki yerini aldı.

Grafik/ Tasarım Bölümü öğrencisi olan KAYRA, müziğe küçük yaşlarda bağlama eğitmeni olan babası sayesinde başladı. Türkiye'nin pek çok bölgesinde sahne alan genç şarkıcı, İstanbul'da profesyonel eğitimine devam ediyor. Zehra Belevi'den şan dersleri alan KAYRA'nın çıkış şarkısı "Duble Tövbe"nin söz ve müziği Murat Güneş'e, aranjesi ise Yıldıray Gürgen'e ait. Yönetmenliğini Tamer Aydoğdu'nun üstlendiği "Duble Tövbe"nin klibi müzik kanallarında yayınlanmaya devam ediyor.

Gördüğü yoğun ilgiden dolayı single'daki akustik versiyonuna ek olarak house mix versiyonunu da ekleyen genç şarkıcı remix için ünlü aranjör Berkay Şenol ile çalışmayı tercih etti.

Son günlerde sesi ve yorumuyla olduğu kadar yakışıklılığı ile de çok konuşulan Kayra, yeni albüm çalışmasını ekim ayı itibari ile dinleyicinin beğenisine sunmayı planlıyor.