Menü
Yeni Single : Hadise: "Biz Burdayız"
11 Haziran 2012 Pazartesi - 12:57 GMT
Hadise

2011 Nisan ayında piyasaya çıkardığı "Aşk Kaç Beden Giyer" isimli albümü ve arka arkaya çektiği başarılı klipleri ile adından söz ettiren Hadise, yeni single.ı "Biz Burdayız"ı sevenleriyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Sözleri Deniz Erten'e, Bestesi Mario Winans, Fotios Stefos ve Deniz Erten'e ait olan "Biz Burdayız" şarkısını ilk dinlediği andan itibaren kendisini çok etkilediğini ifade eden Hadise, şunları söyledi: "Hayatımda her attığım adımımı güçlü attım, korkmadan, kendime inanarak, kararlarımın arkasında durarak, BEN BURDAYIM diyerek... Biz Burdayız 7'den 70'e güç, motivasyon veren, beni sevenlerimle birleştiren bir şarkı. Herkes hayatında doğrulara yakın, yanlışlara ve yalanlara uzak olmak ister... İşte BİZ BURDAYIZ bu yolculuğun tercümesi...

"Yaz yaz yalanıyla yaşayansan sonun olmaz… Taşlar tene gelse, cana değmez bizi bozmaz… Birleşiriz biz estiği yerden, gürleşiriz biz kestiğin yerden… Yanlışa dur demeyi ögrendik, eskilerden..."

Hadise'nin "Aşk Kaç Beden Giyer" ve "Mesajımı Almıştır O" şarkılarına klip çeken Hülya Açıkgöz, "Biz Burdayız"ın da klibi için yönetmen koltuğuna oturdu. Kaya Müzik etiketiyle piyasaya sunulan single müzik marketlerde yerini aldı.