Menü
Yeni Single : Cüneyt Diktaş: "İstersem Giderim"
22 Mayıs 2012 Salı - 17:04 GMT
Cüneyt Diktaş

Yıllardır müzik sektöründe olan deneyimli televizyoncu Cüneyt Diktaş'ın ilk maxi single çalışması "İstersem Giderim" yayınlandı. Cüneyt Diktaş'ın dört şarkıdan oluşan "İstersem Giderim" isimli maxi single.ı Musicom Müzik Production etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

Yıllardır hem müzik sektöründe hem de Esra Erol "EVLEN BENİMLE" programının ekibinden yer alan deneyimli televizyoncu Cüneyt Diktaş, üzerinde titizlikle çalıştığı ilk maxi single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. "İstersem Giderim" isimli maxi single’nda söz ve müzikleri kendisine ait olan "Yaz", "Ağlama", "Üzülmem" ve "Bir Gün Sende Mutlu Olabilirsin" isimli 4 şarkı yer alıyor. Aranjörlüğünü pop müzik dünyasına bir çok star kazandıran, başta Serdar Ortaç olmak üzere Bengü, Tan gibi bir çok ünlü isimle çalışan Suat Aydoğan üstlendi.

Fotoğraflarını Zeynel Abidin Ağgül'ün üstlendiği maxi single.ın çıkış şarkısı "YAZ"ın video klibi; Ercüment Cavluer yönetmenliğinde 20 kişilik bir ekiple Atv stüdyolarında çekildi. Ayrılma kararı almaya hazırlanan aşık bir erkeği konu alan sadece detay çekimlerinin yer aldığı klipte, Cüneyt Diktaş'a deneyimli televizyoncu ve şuanda Esra Erol'da Evlen Benimle programında stüdyo şefliği yapan Eda Gök eşlik etti.