Menü
Yeni Klip : Günseli Deniz'in ikinci klibi "Yalnızım"
17 Mayıs 2012 Perşembe - 10:01 GMT
Günseli Deniz

Emel Müftüoğlu'na ait ML Production etiketiyle çıkan Günseli Deniz'in "Kalp Ağrısı" albümünden ikinci klip, "Yalnızım"a çekildi. Yönetmenliğini Deniz Akel'in yaptığı klibin senaryosu da yine Akel'e ait. Klip, gösteri dünyasındakilerin sahneden indikten sonra kendi dünyalarıyla baş başa kalmalarını ve yalnızlıklarını konu alıyor.

Günseli Deniz "Kalp Ağrısı" adını taşıyan ilk albümden şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. İlk klibini söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan ve albümle aynı adı taşıyan şarkıya çeken Günseli Deniz'in ikinci klibi, kendi yazdığı ve bestelediği şarkısı "Yalnızım"a çekildi.

Yönetmenliğini Deniz Akel'in yaptığı klibin senaryosu da yine Akel'e ait. Senaryoda, şarkıdaki "Ben bu şehre geldim geleli yalnızım..." sözünden yola çıkılarak, sahnede olan birinin sahneden indikten sonra içinde yaşadığı yalnızlık duygusu çarpıcı bir dille anlatılıyor. Günseli Deniz'in sahne öncesi, sahnesi ve sonrasından kesitler sunan klipte Deniz'e, farklı koreografi, kostüm ve makyajlarıyla kukla dansı yapan kalabalık bir dansçı kadrosu eşlik etti. Dans koreografisi Esra Dokuzoğlu tarafından hazırlanan klipteki kostümler ise Dilek Göktaş ve Deniz Akel tarafından tasarlandı.

Günseli Deniz

ML Production etiketiyle çıkan "Kalp Ağrısı" albümünden "Yalnızım"a çekecekleri klip için Emel Müftüoğlu "Albümün üretim ve çıkış aşamasında gösterdiğimiz özeni kliplerde de korumaya gayret ediyoruz. Deniz Akel sayesinde Yalnızım göz dolduran bir klip oldu" dedi.