Menü
Müzik Magazin : Mustafa Sandal sayılı zenginler arasında...
11 Ocak 2007 Perşembe - 14:09 GMT
Mustafa Sandal

Oteli, restoranı, evleri, teknesi ve özel bir uçağı olan Mustafa Sandal, ticaret hayatında kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Adı zenginler arasında anılmaya başlayan Sandal, kendi kullandığı özel uçağıyla öğle yemeği için Paris'e bile gidiyor...

Genç kızların sevgilisi Mustafa Sandal, 260 bin dolarlık uçağı, 140 bin Euro'luk Audi Q7 ve 40 bin Euro'luk Audi A3 marka iki otomobili, 200 bin dolarlık teknesi, Göcek'teki 'Bistrom' adlı İtalyan restoranı, Bodrum Gündoğan'daki oteli, Göcek'te iki ve İstanbul'daki üç evi ile sessiz sedasız sayılı zenginler arasına girmeye hazırlanıyor!

Şu sıralar, bu yaz Bodrum- Gündoğan'da hizmete girecek olan oteli ile ilgilenen Sandal, kendine özel zamanlar yaratmaktan da geri kalmıyor. Öyle ki; canı istediğinde arkadaşlarını da alıp; kendi kullandığı Circus SR 20 model uçağı ile öğle yemeğine Paris'e gidebiliyor... Alkol ve sigara kullanmayan, sağlıklı beslendiğini ve hergün spor yaptığını söyleyen Mustafa Sandal, tek eksiğinin bir yuva olduğunu söylüyor.

Albüme hazırlanıyor

Bosna-Hersekli sevgilisi Emina Türkcan ile bir dargın bir barışık olan Sandal, 2007 yılı içinde evlenmek ve en kısa zamanda baba olmak istediğini söylüyor. Ticarette de adından söz ettirmeye kararlı olan Musti, müzik çalışmalarını da titizlikle sürdürüyor. İşlerinin yanı sıra, 2007 yazında çıkaracağı albümünde yer alacak şarkılar üzerinde çalışan ünlü şarkıcı, vaktinin çoğunu stüdyoda geçiriyor.

Kaynak: Sabah Gazetesi