Menü
Yeni Albüm : Harun Kolçak: "Yeniden Doğuyorum"
23 Mart 2012 Cuma - 14:01 GMT
Harun Kolçak

Pop müziğin başarılı yorumcusu Harun Kolçak, yeni albümü "Yeniden Doğuyorum" ile uzun süren sessizliğini bozuyor. Bu albümün kendisi için çok özel bir yere sahip olduğunu söyleyen Harun Kolçak, yıllardır biriktirdiği tüm duyguları bu albüme yansıttığını ve yaşadıklarının kendisine unutulmaz şarkılar halinde geri döndüğünü belirtiyor.

Altı yıldır albüm çalışması yapmayan Harun Kolçak, "Yeniden Doğuyorum" isimli albümüyle sevenlerine geri dönüyor. "Bahanem Yok" adlı şarkıyla çıkış yapmaya hazırlanan Harun Kolçak, yeni albümüyle birlikte hayatında yeni bir döneme girdiğini belirtiyor. Yaşadığı rahatsızlıklardan sonra sağlığına kavuşan ve bu süreçte yaşadıklarını şarkılara döken Harun Kolçak, "Yeniden Doğuyorum" adını verdiği albümünü annesine hediye ediyor.

Esen Entertainment etiketiyle sunulacak albümde, Harun Kolçak'ın söz ve bestelerinin dışında; Fatih Erdemci, Garo Mafyan, Mert Ekren, Furkan Işıldar gibi müzisyenlerin de imzaları bulunuyor. Düzenlemelerin Tufan Taş, Mert Ekren ve İskender Paydaş'a ait olduğu albümün sürprizi ise şarkılardan birinin sözünün Aysel Gürel'e ait olması.

Albüm fotoğrafları için Fatih Demir'e poz veren Harun Kolçak, bu çalışmayla birlikte kendisini özleyenleri sevindirecek bir çalışmaya imza attıklarını belirtiyor. Kolçak, "Yeniden Doğuyorum albümü hem naif ve samimi hem de çok güçlü şarkılarla dolu; çok özel bir albüm oldu. İlk albümüm gibi kokuyor. Beni sevenler bu albümde ilk şarkılarımın tadını alacak" diyor.

Yeniden Doğuyorum
(Söz: Harun Kolçak, Müzik: Garo Mafyan)
Vurgun
(Söz - Müzik: Harun Kolçak)
Kaybetmem
(Söz - Müzik: Harun Kolçak)
Ben Ölmeden Önce
(Söz - Müzik: Fatih Erdemci)
Vazgeçilemez
(Söz: Furkan Işıldar, Harun Kolçak, Müzik: Harun Kolçak)
Bahanem Yok
(Söz - Müzik: Mert Ekren)
Aşık Oluyorsun
(Söz - Müzik: Harun Kolçak)
Anladım
(Söz - Müzik: Harun Kolçak)
Biliyorum
(Söz - Müzik: Harun Kolçak)
Bir Gece
(Söz: Aysel Gürel, Müzik: Harun Kolçak)