Menü
Yeni Albüm : JoyTurk Yalnızlık Şarkıları
16 Şubat 2012 Perşembe - 16:00 GMT
JoyTurk

JoyTurk dinleyicilerinin en sevdiği yalnızlık şarkıları sadece bu albümde! Türkiye'nin en önemli yorumcuları, yalnızlığı anlatan on altı şarkının yer aldığı JoyTurk ve Pasaj Müzik işbirliği ile hazırlanan "JoyTurk Yalnızlık Şarkıları" albümde bir araya geldi. Arşiv niteliği taşıyan bu albüm 16 Şubat'ta müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Candan Erçetin'in yorumladığı "Nedense Sustum" şarkısıyla başlayan albümde Şebnem Ferah "İstiklal Caddesi Kadar", Sezen Aksu "Vay", Bülent Ortaçgil "Sensiz Olmaz", maNga "Cevapsız Sorular", Model "Yalnızlık Senfonisi", Sıla "Olurunu Bırak", Emre Aydın "Dayan Yalnızlığım", Badem "Geceyedir Küsmelerim", Nev "Mühürlü Kaderim", TNK "Yine Yazı Bekleriz", Redd "Her Neyse", Bora Duran "Duman Duman", Mustafa Ceceli & Elvan Günaydın "Eksik" ve Kolpa "Yatağın Soğuk Tarafı" şarkılarıyla yer aldı.

JoyTurk Yalnızlık Şarkıları'nın sürprizi, sadece bu albümde yer alan JoyTurk için kaydedilen Gökhan Türkmen'in "Susma" yorumu oldu...

"Türkiye'nin Buluşma Noktası JoyTurk'te 1,5 yıldan beri her Pazar yayınlanan "JoyTurk Akustik" programında kaydedilen, sözleri Sezen Aksu'ya bestesi Christos Nikolopoulos'a ait "Susma" şarkısı Gökhan Türkmen'in performansı ile sadece bu albümde yer alacak.

Albümde yer alan şarkılar;

1- Candan Erçetin - Nedense Sustum
2- Gökhan Türkmen - Susma (JoyTurk Akustik)
3- Şebnem Ferah - İstiklal Caddesi Kadar
4- Sezen Aksu - Vay   
5- Mustafa Ceceli & Elvan Günaydın - Eksik 
6- Kolpa - Yatağın Soğuk Tarafı 
7- Emre Aydın - Dayan Yalnızlığım 
8- Sıla - Oluruna Bırak  
9- Nev - Mühürlü Kaderim  
10- Bora Duran - Duman Duman 
11- maNga - Cevapsız Sorular 
12- Model - Yalnızlık Senfonisi 
13- Redd - Her Neyse  
14- TNK - Yine Yazı Bekleriz
15- Badem - Geceyedir Küsmelerim
16- Bülent Ortaçgil- Sensiz Olmaz