Menü
Yeni Albüm : Gökhan Keser ilk albümünü tamamladı!
18 Ocak 2012 Çarşamba - 12:51 GMT
Gökhan Keser

Uzun süredir müzikal çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren ve bazı sanatçılara albümlerinde vokalist olarak da eşlik eden yeni neslin pop müzik sanatçısı Gökhan Keser'in kendi adını taşıyan ilk albümü 17 Ocak 2012 tarihinde Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

Sanatçı geçtiğimiz sene müzik piyasasına merhaba dediği single çalışması, sözü Sıla Gençoğlu'na, bestesi ise Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır'a ait olan "Hadi Ordan" şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunmuş ve çalışmada kendisine son dönemlerin en başarılı Pop müzik sanatçılarından Sıla eşlik etmişti.

8 şarkı ve 2 remix olmak üzere toplam 10 şarkıdan oluşan albümün prodüktörlüğünü son yıllarda bir çok başarılı işe imza atan Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır üstlendi. Albümde sanatçının kendi beste ve sözlerinin yanı sıra Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır'a ait şarkılar da yer aldı. Ayrıca; Sıla, Efe Bahadır, Tuba Önal ve Sibel Gürsoy gibi isimler albümde sanatçıya vokal yaptı. Can Hatipoğlu imzalı "Bazen" ve Arzu Alsan imzalı "Hadi Ordan" remixleriyle albümün kapanışı yapıldı.

2012'de yayınladığı albümünün öncesi yeni yıl dileği tadında olan çıkış şarkısı "En Kötü Günümüz Böyle Olsun"u radyolar ve dijital platformlar üzerinden dinleyiciler ile buluşturan ve dinleyicilerden tam not alarak müzik listelerine hızlı bir giriş yapmayı başaran Gökhan Keser, Serdar Ferit yönetmenliğinde şarkıya bir de klip çekti. Klip müzik kanallarında gösterilmeye başladı.

Doğulu ve Babajım stüdyolarında yapılan titiz bir çalışmanın ürünü olan albümün fotoğrafları ise Gökhan Ertem tarafından çekildi. Gökhan Keser kendi adını taşıyan ve uzun süredir üstünde çalıştığı bu albümü ile müzik piyasasında adından sıkça söz ettirecek gibi gözüküyor.

1. SENİNLE BOZDUM SÖZ: SILA GENÇOĞLU & BESTE: SILA GENÇOĞLU & EFE BAHADIR
2. UNUTULMUŞUM SÖZ: SILA GENÇOĞLU BESTE: SILA GENÇOĞLU
3. HADİ ORDAN SÖZ: SILA GENÇOĞLU BESTE: SILA GENÇOĞLU & EFE BAHADIR
4. CEKET SÖZ: SILA GENÇOĞLU BESTE: SILA GENÇOĞLU & EFE BAHADIR
5. BAZEN SÖZ: SILA GENÇOĞLU BESTE: SILA GENÇOĞLU & EFE BAHADIR
6. EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN SÖZ: GÖKHAN KESER & SILA GENÇOĞLU BESTE: GÖKHAN KESER
7. KAÇIŞ YOK SÖZ: GÖKHAN KESER BESTE: GÖKHAN KESER
8. KIRIK AYNA SÖZ: SILA GENÇOĞLU BESTE: SILA GENÇOĞLU
9. BAZEN ft. SILA, Remix ARZU ALSAN
10. HADİ ORDAN ft. SILA, Remix CAN HATİPOĞLU